ENGLISH

Sybarite s.r.o.

Projekty

Co děláme?

Pracujeme pro jak pro významné hráče ve všech odvětvích, tak i pro soukromníky. Naší hlavní předností je vysoká spolehlivost a kvalita výstupů. Při práci hledím na přání zákazníka a po konzultaci vždy zakomponujeme domluvené věci.

Nejdříve se s klientem potkáme a domluvíme se na zadání. Poté připravíme pilotní verzi, kterou později společně s klientem odladíme na základě jeho představ a našich doporučení. Následuje samotná implementace a spuštění aplikace. Při realizaci klademe maximální důraz na zpětnou vazbu od klienta.

Naše práce

Přidejte se k nám

Osobní růst

Získej možnost karierního růstu

Moderní technologie

Nauč se moderní technologie.

Profesionální tým

Pracuj mezi profesionály.

Postup práce

Protože máme systém připraven, je pro většinu použití aplikovatelný velmi rychle. Nejdříve od vás zjistíme, co chcete prodávat, poté připravíme návrh a domluvíme se na technických parametrech. Zejména potom, jestli se bude exportovat do slevových serverů, zda se bude propojovat s účetním/skladovým hospodářstvím apod. Následně dojde k samotné realizaci. Na závěr se domluvíme na podmínkách správy a údržby.

V této oblasti je nejdůležitější individuální přístup a časté konzultace s klientem. Proto obvykle máme na klienta spojení a každý krok konzultujeme. Protože se povětšinou nejedná o běžné výstupy, je důležitou součástí každého individuálního projektu taktéž údržba a servis ex post. Téměř nikdy se nedá systém naprogramovat napoprvé kompletně (neboť zákazník neví dopředu přesně co bude a co nebude potřebovat) a tak se jedná o dlouhodobější spolupráci.

Sybarite s.r.o.

Společnost Sybarite nabízí profesionální služby v oblasti marketingu a on-line řešení. S námi najdete cestu, jak s produkty vydělat.

Nezávazná poptávka