ENGLISH

Sybarite s.r.o.

Služby

  • Eshop snadno a rychle
  • SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Responzivní design pro mobily
  • Řešení na míru
  • Web marketing a analýzy
  • Doplňkové služby

Eshop snadno a rychle

Jsme schopni rychle implementovat odzkoušené řešení elektronického obchodu pro prodejce. Náš hotový systém poskytuje snadnou a uživatelsky přívětivou administraci. Samozřejmostí je možnost synchronizace položek a objednávek s účetními a skladovými systémy od různých společností. Dále poskytujeme rozhraní pro monitoring položek od porovnávačů cen (zboží.cz, heureka.cz, hyperzboží atd.)

S našim řešením budete mít rychle přehled, o které produkty je největší zájem a můžete tudíž operativně upravit svůj byznys plán. Umožňujeme sledovat zákaznické trendy v časovém horizontu a predikovat jejich vývoj. S našim řešením můžete snadno operativně optimalizovat svoje skladové zásoby a nevytvářet tak jejich zbytečný nadbytek.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Pro dnešní internet je naprosto klíčové mít svůj produkt umístěn v předních místech vyhledávání pro předmětná klíčová slova. Toho lze dosáhnout díky tzv. SEO optimalizaci. SEO optimalizace je pro svoji klíčovou úlohu jeden z primárních cílů při návrhu nových stránek. U starších projektů se na ni nekladl takový akcent a tudíž se musí optimalizovat ex post. Dostat se vysoko ve vyhledávači je dnes hlavní předpoklad úspěchu a základ každého marketingového kroku na internetu.

V oblasti SEO patříme mezi přední experty. Dokážeme Váš web dostat vysoko ve výsledcích vyhledávání a za výhodné ceny. Věnujeme se této oblasti již od vzniku naší společnosti a za tu dobu jsme nastřádali značné množství zkušeností. V případě zájmu se můžeme v této souvislosti domluvit i na realizaci zvláštních služeb (link-farmingu etc).

Responzivní design pro mobily a tablety

Responzivní design znamená takový design stránek, který je optimalizovaný pro všechny typy zařízení. Jedná se o přizpůsobování vzhledu stránek aktuálnímu rozlišení koncového zařízení. V praxi se tak stránky zobrazují v dobré čitelnosti jak na počítači, tak i na smartphonu či mobilním telefonu s podstatně menším displejem. Jedná se o vlastnost, která je u moderních stránek vyžadována předními vyhledávači, jako je Google nebo Seznam.cz. Responzivní design u webu je nutná podmínka pro lepší umístění ve vyhledávači.

Řešení na míru

Umožňujeme libovolně přetvářet naše řešení dle přání zákazníků nebo vytvářet zcela nové projekty. Jsme schopni zajistit kompletní synchronizaci téměř všech systémů. Zejména jsme schopni zajistit tvorbu informačních systémů pro korporace (manažerských, B2B etc), sledování výrobních procesů a zobrazování jejich výstupů online a další. Při tvorbě řešení na míru poskytujeme zákazníkům maximální svobodu při zasahování do tvorby a konzultujeme každý další krok (stejně tak postupujeme i při údržbě).

Od vzniku naší společnosti jsme na míru realizovali desítky projektů. Jednalo jak o malé projekty typu sledování skladových zásob a vedení účetnictví online. Tato aplikace umožňuje příjemnou správu více poboček jedné firmy. Tak o velké projekty pro korporace stylu manažerských B2C, B2B projekty, zaměřené především na human resources.

Web marketing a analýzy

Velmi často se stává, že projekt po realizaci přestane nebo vůbec nezačne fungovat. Pak je na čase udělat zevrubnou analýzu problému a předložit návrhy změn, které by měly výsledek zlepšit. Vzhledem k našim zkušenostem jsme schopni vhodně poradit a přímo realizovat potřebné změny, které povedou k rozhýbání vašeho záměru. Víc očí více vidí je základní pravidlo, které se v této části uplatní a proto i věci, které mohou být jinému zcela zřejmé se vám vůbec nemusí jevit, to je důvod proč se obrátit na nás.

Před vážným vstupem projektu na internet je vždy vhodné znát prostředí, ve kterém se budete pohybovat. Jedná se o část marketingové strategie. Jsme schopni účinně poradit a realizovat marketingový plán právě pro váš záměr. V této oblasti jsme od svého založení pomohli desítkám klientů a celkově jsme tak zlepšili jejich komerční prospěch.

Doplňkové služby

Jsme schopni poskytnou jakoukoli službu v doplňku k základním. Nejdůležitějšími službami v této sekci jsou: copywriting - tedy doslova autorské psaní. Nebývá vždy lehké napsat, z hlediska marketingového, správné a poutavé texty, proto je můžeme napsat za vás. Zadáte nám podklady a my vymyslíme text splňující: čtivost, pozitivní nádech, obsahovou důležitost, stylistickou a gramatickou správnost.

Druhou často poskytovanou doplňkovou službou je tvorba kompletní firemní grafiky. Nejen pro začínající firmy je důležitá svěží a moderní grafika v podobě loga, vizitek, hlavičkových papírů, propisek a dalších věcí. Vzhledná firemní grafika představuje polovinu úspěchu v byznys sektoru (ale nejen tam). A v neposlední řadě často poskytovanou službou jsou fotografické práce zejména fotografie objektů, tvorba portrétu zaměstnanců, produktové fotografie a další.

Přidejte se k nám

Osobní růst

Získej možnost karierního růstu

Moderní technologie

Nauč se moderní technologie.

Profesionální tým

Pracuj mezi profesionály.

Co o nás řekli

Tomáš

Živnostník

Díky společnosti Sybarite jsem se konečně v podnikání někam dostal. Předělání mého starého eshopu na nový znamenalo posun obratů o několikanásobek vzhůru.

Petr

Manažer firmy

Naši firmu dlouho trápila stagnace z hlediska přísunu nových zákazníků a úbytek stávajících. Díky efektivnímu web marketingu jsme se dozvěděli, jak na to.

Karel

Jednatel firmy

Při zakládání firmy jsem měl ideály, jak bude výborně fungovat. Po roce, kdy jsem byl téměř na nule, jsem se spojil s firmou Sybarite a moje ideály se mi vyplnily.

Jan

Poradce a konzultant

Díky řešení firmy Sybarite se mi konečně daří efektivně představovat naše produkty. V důsledku spolupráce se mi zdvojnásobili příjmy i počet nových zákazníků.

Sybarite s.r.o.

Společnost Sybarite nabízí profesionální služby v oblasti marketingu a on-line řešení. S námi najdete cestu, jak s produkty vydělat.

Nezávazná poptávka